HAKKIMDA

Ben bir makine mühendisiyim. Bu mesleğin en zor yanının nitelikli bilgiye ulaşmak olduğunu düşündüğüm için, bu site üzerinde bildiklerimi sade bir dille meraklılarına ulaştırmak istiyorum. Sitenin herhangi bir kitle hedefi olmayacaktır. Çünkü ister mühendis ister doktor ister sosyolog ister memur mesleğiniz ne olursa olsun bilgi almak istediğiniz bir alanda buraya geldiğinizde, kafanız da soru işareti kalmadan istediğinize ulaşarak siteyi kullanmanızı amaçlıyorum. Site içerisinde hem kendi mesleğim üzerine hem ilgi duyduğum alanlar da çeşitli yazılar bulacaksınız. Burada yayınladıklarımla okuyuculara yardımcı olmak, bildiklerimi pekiştirmek ve kendi gelişimimi hızlandırmayı planlıyorum.

Çok sevdiğim bir söz vardır “Success, failure, tears, happiness and experiments”. İnsan hayatını sade ve öz anlatan beş sihirli kelime. Bu beş sihirli kelime içinde yaşarken bizi sonsuz yapan arkamızda bıraktığımız kalıcı eserlerdir.

İlk sitem olduğu için henüz çok eksiklerinin ve yapılması gereken çok iş olduğunun farkındayım. Zaman içerisinde eksiklerin düzeltilip mümkün olduğunca faydalı bir site yaratılması için çalışacağım. Öğreneceğim ve öğreteceğim çok şey olduğuna inanıyorum. Ayrıca site üzerinde paylaşılan içerikler bana bilgi verilerek ve kaynak belirtilmek koşulu ile diğer sitelerde paylaşılabilir.

 

Haydi başlayalım…